Paris Jackson: “Babam Michael Jackson’ın öldürüldüğüne inanıyorum!”

2009 yılında hayatını kaybeden popun kralı Michael Jackson’ın güzel kızı Paris Jackson, Rolling Stone’a bir röportaj verdi. Röportajda hayatı boyunca yaşadığı zorluklardan ve girdiği depresyondan bahseden Paris Jackson, internette kendsi için yapılan kötü yorumlara da değindi. Bunların arasında Michael Jackson’ın biyolojik kızı olmadığı söylentisinin de bulunduğuna dikkat çeken Paris Jackson, kendisinin kesinlikle Michael Jackson’un kızı olduğunu belirtti.

“Kendimi siyah olarak görüyorum,” diyen Paris Jackson babasının onun gözlerine bakarak ‘Sen bir siyahsın, köklerinden gurur duy,’ dediğini belirtti ve “O benim babam, neden bana yalan söylesin ki? Ben onun bana söylediklerine inanıyorum çünkü bana hiç yalan söylemedi,” dedi.

Çılgın giyim tarzıyla değme ikoncanın tahtına aday olan Paris Jackson’ın stili için ayrı bir yazı hazırlamak lazım

Paris Jackson ayrıca Dr. Conrad Murray’i, babasına propofol verdiği için suçladı. Murray, 2011’de ölüme sebebiyet vermek suçundan tutuklanıp iki yıl hapis yatmıştı. Paris, babasının ölümünün ilacın yanlış kullanımından ziyade cinayet olduğunu iddia etti. Bütün okların cinayete işaret ettiğini söyleyen Paris Jackson, babası Michael Jackson’un sık sık “bir gün beni öldürecekler,” dediğini söyledi. Michael Jackson’ın Sony/ATV müzik telifi katalogunun kendisine düşen payı nedeniyle birçok kişinin hedefinde olduğunu düşündüğünü daha önce Lisa-Marie Presley de bir röportajında belirtmişti.

Paris Jackson ayrıca babası Michael Jackson’ın kendisine yöneltilen çocuk tacizi suçlamalarından dolayı sık sık geceleri yanına gelip ağladığını belirtti. Annesi Debbie Rowe’u Michael Jackson’ın ölümünden sonra tanıdığını belirten Paris Jackson onunla anne-kızdan ziyade iki yetişkinin ilişkisine benzer bir ilişkisi olduğunu söyledi. Şu anda göğüs kanseriyle mücadele eden annesiyle ortak noktaları olduğunu belirten Jackson “İkimiz de çok inatçıyız,” diyor.

Paris Jackson şu anda Jackson ailesinin Encino’daki evlerinin stüdyosunda kalıyor. Bu stüdyoda Michael Jackson Beat It’in demosunu hazırlamıştı. Evi 1971’de Michael Jackson’ın babası satın almış, 1980’lerde Michael Jackson yenilemeden geçirmişti ve sonra Neverland’e taşınmıştı. Paris burada erkek arkadaşı Michael Snoddy ile birlikte yaşıyor. Modellik ve oyunculuk yapan Paris Jackson ayrıca şarkılar yazıp besteliyormuş. Ama babasından farklı olarak rock ağırlıklı bir müzik zevkine sahip. Bakalım Paris Jackson’ın şarkılarını yakın gelecekte dinleyebilecek miyiz?

Rolling Stone röportajının linki burada: http://www.rollingstone.com/music/features/paris-jackson-michael-jacksons-daughter-speaks-out-w462501

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here