Skinny Jean

Kadın ve erkek modasının kesiştiği noktada yer alan ürünlerden birisi skinny jean modelleridir. Artık erkek modası da çok daha geniş bir portföye sahip olduğu için ürün çeşitliliği de artmaktadır. Bu ürünlerden birisi de tarz erkeklerin seçimi skinny jeanlar.

Dar Kesim Pantolon

Skinny jean aslında vücuda oturan dar kesim pantolonları ifade etmektedir. Eskiden moda olan İspanyol paça pantolonların yerini bir dönem düz kesim pantolonlar almışken, kalıplar daralmaya devam etti ve şimdilerde dar kesim pantolonlar vitrinlerde yerini alıyor. Bu pantolonlar vücuda daha iyi uyum sağlayan pantolonlar olduğu için erkekler tarafından sevilerek giyiliyor.

Kısa Paçalar

Paça katlama modasına uyum sağlamak isteyen erkeklerin ilk tercihi de skinny jeanlardan yana oluyor. Diğer jeanlar ile bu görüntünün yakalanmayacağı aşikar. Kısa paçalar sayesinde erkeğin bileği açığa çıkarken, ayakkabı da tam anlamıyla görünmüş oluyor. Skinny jean üzerine ise pazulara oturan tişörtler ya da slimfit gömlekler eşlik ediyor. Siz de bu trende ayak uydurmak istiyorsanız https://shop.ltbjeans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikGömlek
Sonraki İçerikSevgiliye Hediye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here